| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

28.7.2000 15:51:16 Marcela, 22.tyden

porodnice Havlickuv Brod

Ahoj maminky,
ktere jste rodily v Havlickove Brode, napiste prosim, jake byly vase dojmy a zazitky. Uz dvakrat jsem tam byla na ultrazvuku a zatim jsem spokojena. Doktor i sestricka byli moc fajn. Poprve jsem byla v 5.tydnu na vylouceni mimodelozniho tehotenstvi, byla jsem strasne nervozni, protoze s manzelem jsme si miminko strasne moc prali. Nastesti to dopadlo dobre a doktor nam pogratuloval. Minuly tyden jsem byli uz s manzelem na druhem ultrazvuku a byl to pro nas nadherny zazitek. Doktor se nam venoval skoro pul hodiny, vsechno nam pekne ukazal a vysvetlil. Protoze jsme zvedavi, tak uz i vime, ze budeme mit doma pinďourka a uz se na nej moc tesime. Pinďourek byl pekne cilej a natrasal se ze vsech stran. Nechali jsme si vytisknout fotku, jeste se tam nastesti z vetsi casti vesel. Prestastna jsem tento zazitek obrecela a musim rict, ze i manzel byl pekne namekko. Z nemocnice jsme odchazeli bez bund, bez dokladu ale prestastni, ze jsme mohli videt naseho pinďourka a doufame, ze jsme se mu libili stejne jako on nam.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
porodnice Havlickuv Brod Marcela, 22.tyden 28.7.2000 15:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.