| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

26.7.2000 15:41:38 Alena, 3 kluci

Re: přenášení

Já jsem přenášela u druhého těhotenství. Už lehce před datem porodu mi doktor "ordinoval" intenzívně se věnovat sexu a dráždit bradavky. To jsme svědomitě plnili, ale nic. Tak ve 42. týdnu mi zjistili, že už nemám čistou plodovou vodu - doktor mi to vysvětlil tak, že miminko je už tak veliké, že si do té vody i občas ukákne smolky, takže to prostředí není pro pokračování těhotenství vhodné. Přijali mne do porodnice, dostala jsem do pochvy zavedeno tabletku, která to měla vyvolat a čekali jsme ddo druhého dne. To jsem dostala novou a zase nic. Jenomže pak začaly problémy s ozvy srdíčka, tak to šlo naráz - propíchli mi plodovou vodu a dostala jsem oxytocinovou infúzi. Syn se narodil v pořádku ale bylo to dost vysilující a bolestivé. U toho třetího jsem porodila spontánně v 38. týdnu.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
přenášení Pavla,41.týden 25.7.2000 15:8
*Re: přenášení Radka, dva synové 25.7.2000 22:18
**Re: přenášení Pavla, 41.týden 27.7.2000 9:32
*Re: přenášení Alena, 3 kluci 26.7.2000 15:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.