| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Podpora CAPu

Řediteli FN Bulovka,
Primáři GPO FN Bulovka,
Hnutí za aktivní mateřství,

Chtěla bych tímto způsobem vyjádřit svou podporu CAPu, jako jedinému porodnímu oddělení, které dává maminkám možnost volby jak a kde rodit. Dozvěděla jsem se , že CAPu hrozí v nejbližší době faktický zánik. CAP nesmí zaniknout!!! Je skvělé že existuje. Není nad pocit jistoty a bezpečí, které dává možnost kdykoliv zavolat porodní asistentce i nestresující prostředí porodního sálu; stejně povzbuzující jsou cvičení a diskuzní sezení v šestinedělí. Jsem šťastná, že se moje dcera mohla narodit na takovém sále a v takovém prostředí, které nabízí CAP a doufám, že i další miminka budou mít stejnou možnost příchodu na svět. Pevně věřím, že neuděláte krok zpět, ale naopak rozšíříte další části porodního sálu k přirozeným porodům.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Podpora CAPu Hana Pavlovská, 10-ti měsíční dcera 21.7.2000 17:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.