| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

Re: Jak poučit syna o sexualitě?

Díky a nápodobně i u vás doma.
Ještě k těm kuličkám: po té mé odpovědi si je náš mladík znovu pořádně prostudoval, a pak důležitě prohlásil: "Hm, musím si kuličky hlídat, ty mně ještě dobře poslouží."
Z čehož je vidět, že přesně pochopil podstatu problému.
A u té techniky porodu sám přišel s obavou, aby se to miminko neuškrtilo na pupečníku. Takže je vidět, že ty děti mají ohromný postřeh a perfektní logické uvažování a chápání souvislostí.
Jak už jsem říkala, tchýně z toho moc nejásá, ale já jsem to nakonec uzavřela názorem, co jsi vyslovila i ty: když je dost zralý na to, aby se sám zeptal, je dost zralý na to, aby se mu dostalo uspokojující odpovědi.
Dodnes, a je to už dvacet let, si vzpomínám na ten příšerný pocit trapnosti a červené uši, když se mi mamka rozhodla vysvětlit menstruaci. Já už tehdy všechno o tom věděla, ale styděla jsem se jí odpovědět v tom duchu, jak tu psala Šárka se dvěma dětmi.
Tak už se "těším", jak si za deset let pošpitáme třeba o kondomech.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jak poučit syna o sexualitě? Jan 20.7.2000 17:41
*Re: Jak poučit syna o sexualitě? Karel (už dvě dcery) 20.7.2000 22:24
**Re: Jak poučit syna o sexualitě? Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 21.7.2000 7:9
***Re: Jak poučit syna o sexualitě? Karel (už dvě dcery) 21.7.2000 11:24
***Re: Jak poučit syna o sexualitě? Šárka, syn 9 let 21.7.2000 13:31
****Re: Jak poučit syna o sexualitě? Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 21.7.2000 13:48
*****Re: Jak poučit syna o sexualit... Petr-NYC(USA), dve deti 13.8.2000 3:56
*Re: Jak poučit syna o sexualitě? Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 21.7.2000 11:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.