| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

21.7.2000 12:05:57 Karel (už dvě dcery)

Re: Konec!!!!!!!!!!!

Ač nejsem maminka, ale tatínek, tak se dovolím trochu zapojit.
Přiznám se, že být ve tvé kůži, považoval bych bydlení u rodičů otce svého dítěte za určité riziko. Nevím z jaké jste příjmové skupiny, ale předpokládám, že z "normální". Jak dlouho mu vydrží utrácet takové sumy? A co bude dál? Předpokládám, že ho ta dívenka opustí a on bude potřebovat "oporu". A ty budeš až moc blízko. A až se vzpamatuje, najde si jinou obdivovatelku.
Z celé této diskuse mám pocit, že tvoje situace vyžaduje řešení radikální. Radikální ve prospěch tvého miminka. V tuto chvíli nehledej dlouhodobé řešení, to najdeš, až se situace trochu znormalizuje. Teď vyřeš svůj základní problém (ale tak, aby po uklidnění bylo možné nalézt rozumné dlouhodobé řešení). Možná je tvrdé, ale teď je opravdu nejdůležitější tvoje dítě. A představ si, co tomu všemu asi říká. Tvoje miminko slyší každé tvé slovo, cítí každý tvůj pocit. Tak mu dopřej klid. Určitě ho víc potěší, když mu budeš zpívat, než když tebe a svého otce uslyší na sebe křičet. Drž se. A mysli na své dítě a na to, že vše se dá vyřešit.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: Konec!!!!!!!!!!! Pavlína, 22. týden 21.7.2000 10:54
*Re: Konec!!!!!!!!!!! Karel (už dvě dcery) 21.7.2000 12:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.