| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Klárce

Víš, Klárko, já se musím Moniky tak trochu zastat. Ten výstup ti opravdu spíš může uškodit, hlavně teda tomu mimču. A opravdu to máš zapotřebí vjet si to vlasů s takovým týpkem, jak ji popisuješ?
Vždyť ta sedmnáctiletá káča si ve své naivitě přeci vůbec není schopná uvědomit, co působí.
S Mončou se shoduji, že takový chlap by mi za takové trápení nestál. Ale asi jsou mezi ženskýma dost odchylky - jako ty bys odpouštěla ledacos, já taky, ale nevěru, natož ve tvém stavu, to ne. Pouč se na příkladu tvé mamky, jak jsi to tu psala, je to dost podobný příběh, taky odpouštěla a taky to stejně skončilo jinak než si představovala (aspoň tak jsem to pochopila z tvého příspěvku já).
A taky je mi divné, že spíš chceš být u skorotchánů než u mámy. Já teda s mojí mamkou taky vycházím jen tak tak, ale pořád bych asi spíš utíkala k ní, kdyby se mi něco takového stalo. Jestli chceš, mohla bys mi napsat, proč to u vás takhle divně funguje?
Máš asi v sobě strašný zmatek a bolest, ale prosím tě, snaž se aspoň trochu zachovávat chladnou hlavu, to mimi ti za to přemáhání stojí.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Monice Klára (15.týden) 21.7.2000 9:35
*Re: Monice a hlavně Kláře Lenka, 26 21.7.2000 10:49
*Klárce Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 21.7.2000 10:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.