| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

21.7.2000 8:54:22 Klára(15.týdnů)

KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj maminy.Tak je tu asi poslední díl mého psaní.Myslela jsem si to,ale nevěřila tomu.Popíšu vám to.Vše se zdálo být O.K.Dnes ráno přijel do práce a já spím pořád u mámy.Potřebovala jsem hned auto,tak jsem šla k němu do skladu a hle.S rozcapenýma nohama tam seděla ta zmije a četl asi noviny.Říkám :Slečno kde je Jirka a ona 17-ti letá slepice na mě hodila držku a řekla: šel pro auto.Tak jsem si na něk počkala ,natáhla ho dovnitř a řikám jí ať mi řekne co spolu mají a ona:Snad Vám to Jirka řekl.Tak jsem na ni začala řvít :Ty ku...., ty sv... a ona se mě bála a začala couvat ať si to vyřídíme mezi sebou.On na mě začal řvát co dělám scény a vyhodil mě.Mě matku svého dítě vyhodil před 17 letou cuchtou.Tak jsem jela k doktorovi a když jsem se vrátila tak jsem mu dal takové kapky.On atť neječím, že s ní nic neměl a že si odpoledne o tom promluvíme .Tak jsem mu řekla ,že mu se.. na nějaké mluvení a vrazila jsem mu facku.Pak jsem volala jeho mámě.Vím asi jsem srab,ale nevěděla jsm co dělat.Ona zavolala nejdříve jí a ptala se jí, jestli ví, že budeme mít dítě aona že jo a máma Tak ať se uklidní, nebo sem přijede a zatočí s ní.Ona pořád, že za nic nemůže a tak.Pak si volali s tátou a řekli ať já se okamžitě vrátím,že se jim po mně stýská, ˇže on vrátí auto a odpoledne si zbalí kufry a potáhne. Že takovího č..... doma nechtějí.Že se o mně postarají. Hrozně jsem se divila , jak se mě zastávají.Pak jsem ji chtěla zavolat já.Ona je tam na brigádě a pracuje tam její sestra.Tak jsem volala a její sestra mi řekla, že mi ji k telefonu nedá, že nic neprovedla ať ji nechám napokoji, že není zvědavá na mé scény, co předvádím.Tak jsem ji poslala do p..... a zavěsila jsem.Teď mám problém.S mámou doma být nemůžu.Má už svůj život a já ji nechci překážet.U táty taky nebudu. Chtěla bych jít k jeho rodičům, protože mi mamka brečela do telefonu ať se vrátím, že mě vzala jako svou dceru.Tak jsem řekla, že odpoledne přijedu a asi tam budu na víkend.On stejně nebude doma.Takže ji vozí do práce a z práce, zatímco já jezdím autobudem k mámě. Vráží do ni všechny prachy.Za 6 dnů utratil 10.000,-.Nekecám.Teď nemá ani zaplacený leasing na auto.Já vím, že si budete myslet jak jsem pitomá,ale já jsem ochotná mu to třeba v budoucnu odpustit, prost ějsem taková asi proto , protože jsem tohle tak před rokem udělal ataky a možná,že ještě 100x horším způsobem?Ale moc bych se tam chtěla vrátit.Nevím.Všichni jsou na mé straně.A já prostě nechci být s našima.Já vím jsem blbá.Můžete mi někdo naposledy poradit?Děkuju vám moc a omlouvám se za ta sprostá slova.
Klára
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klára(15.týdnů) 21.7.2000 8:54
*Re: KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Monika, 17. týden 21.7.2000 9:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.