| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

18.7.2000 21:27:37 Milada, 23.týden, syn 4,5

Re: Kdo ma poradi kde je v Chorvatsku piscita plaz?

Jano,
tento problém mne také moc zajímal a stále zajímá - příští rok bychom také rádi vyrazili do Chorvatska. Se synem jsme v jeho 1,5 roce byli v Itálii (autem), další rok na Korfu a loni na Krétě (obě dovolené letadlem). Vždy naše podmínka byla písčitá pláž a apartmán s možností vaření. Letos jsme na dovolené již byli, a to pouze v Čechách - kvůli mému těhotenství. Příští rok bychom rádi právě do bývalé Jugoslávie (pokud se nám to však bude zdát příliš daleko, opět zvolíme Itálii).

A teď k tomu, co jsem zjišťovala o té Jugoslávii:
1. Hezká písečná pláž je na ostrově Krk v letovisku Baška - rodiče manžela tam byli asi před 3 roky - je to poměrně blízko - je to oblast Kvarneru. Je tam z pevniny most, takže spojení velmi dobré. Nenapsala jsi, kde chcete být ubytováni, oni tam tehdy byli v hotelu (s cestovkou), ale tchán říkal, že tam je i kemp. Dočetla jsem se, že právě Baška byla již za 1. republiky hodně navštěvovaná právě čechama - a právě češi že ji vlastně objevili.
2. Moje kamarádka byla loni v září s manželem a dvěma dětmi (myslím, že jim tehdy bylo: synovi skoro 3 a dceři asi 8 let) na ostrově Rab, myslím, že pláž byla taky písečná, popř.oblázková a byli tam ve stanu asi na 14 dní autem. Děti byli moc spokojené, letos chtějí jet zase k "tomu teplému moři". Nevím přesně typ té pláže a letovisko, ale pokud chceš, tak se zeptám.

Obě mnou popsaná místa jsou v té oblasti Kvarneru - což mi připadá celkem blízko.

Jinak Ti chci napsat, že spousta mých známých letos jede (a i loni jela) do Jugoslávie jen tak tzv. na blint - že si ubytování někde v soukromí najdou, až tam budou. Musím však napsat, že to bych se s dítětem neodvážila, já to mám radši zajištěné.
Doufám, že se po Vaší dovolené ozveš, jak jste se měli, kde přesně jste byli a dáš mi spoustu rad pro příští rok!

Zdraví Milada.


Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Kdo ma poradi kde je v Chorvatsku piscit... Jana,dcera 4,5roku 18.7.2000 19:44
*Re: Kdo ma poradi kde je v Chorvatsku ... Milada, 23.týden, syn 4,5 18.7.2000 21:27

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.