| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

18.7.2000 14:22:01 Petra

Re: Metoda neplodných dnů

Zdenko a ostatní,
vím, že to, co napíšu půjde mimo původně naznačenou diskuzi ohledně potratů, ale prostě mi to nedá , abych se neozvala.
Fanatismus, který se projevuje v každém příspěvku Zdenky, mě děsí.
Cituju Tě , Zdeno ("Principy symptotermální metody zachytí období JASNÉ neplodnosti VŽDY......u zdravé ženy se totiž dá odhadnout NAPROSTO PŘESNĚ luteální fáze....a tyto dny jsou u KAŽDÉ menstruace dodrženy PŘESŃĚ..."). Schválně jsem zdůraznila velkými písmeny, co se objevuje v několika větách po sobě v Tvém příspěvku, jestli Tě to netrkne.
Jsem také katolička, ale štve mne, že fanatici jako agitátoři různých sdružení PPR -Liga Pár páru, a Pro life, atp. si udělali s určitého názoru dogma, které se snaží vnutit ostatním, a dokonce zaštiťovat to nějakou Morálkou s velkým M.
Co se týče účinnosti symptotermální metody, tak mohu prohlásit, že dopomohla mým rodičům k 5 dětem, ačkoliv si přáli tři,... a nebylo to omylem v počítání plodných a neplodných dnů, mí rodiče byli zdravotníci...
Tato metoda naopak nepomohla manželství mého bratra ani mě k děťátku, ačkoliv švagrová je též lékařka a já prošla kursem PPR kdysi dávno též, takže mě nemusíš podezírat z neznalosti. Takže tak je to s tím "přesně, zcela jistě a naprosto přesně, vždy,..."....
Co se týče poznámek níže uvedených o tom, že orální sex a manuální stimulace je hříchem a perverzí, tak to opravdu nemám slov.
Copak se nelišíme právě od zvířat tím, že kromě čisté kopulace známe také mazlení, že používáme předehru, a ne jenom "skočíme rovnou na to"?
Pokud je perverzí milostná předehra, tak prostě nemám slov.
Tyto zmíněné organizace (spíš sekty) dělají katolické církvi svým fanatismem jen medvědí službu... bohužel, jako všichni fanatici, jsou nejvíce slyšet.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Re: Metoda neplodných dnů Petra 18.7.2000 14:22
*Re: Metoda neplodných dnů Dana 18.7.2000 22:6
**Potrat - ano či ne Andrea 2.8.2000 15:29
***Re: Potrat - ano či ne Vendula, tři děti 3.8.2000 9:55
****Re: Potrat - ano či ne Maminka, půlroční dcera 3.8.2000 21:15
*****Mamince půlročního dítěte Michaela, 1 dítě, druhé na cestě 7.8.2000 8:5
*****Taky mamince půlročního dítěte Jana 7.8.2000 8:50
*****Re: Potrat - ano či ne Vendula, tři děti 7.8.2000 10:46
******Re: Potrat - ano či ne Marketa 7.8.2000 14:38
*Potrat ano či ne? Petra, dcera 3 měsíce 17.8.2000 22:20
**Re: Potrat ano či ne? Petr-NYC(USA) 21.8.2000 3:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.