| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

17.7.2000 20:17:07 Kateřina Z. dvě dcery

Porod u apolináře

Letos v dubnu se mi narodila druhá dcera. Vzhledem k předchozím zkušenostem z příšerného jednání porodních asistentek u porodu - na Bulovce. Jsem si přála přítomnost otce u porodu a vybrala si jinou porodnici - u Apolináře. Nikdy nebudu litovat. Porod, ač není jednoduchý se pro mne a mého manžela stal nezapomenutelnou událostí /což můžu tvrdit i o prvním - v opačném smyslu), tak hodné porodní asistentky, laskavé lékaře a kvalitní péči asi nemá hned tak nějaká porodnice. Za celou dobu mého pobytu v porodnici u Apolináře se nenašla jediná maminka, která by byla nespokojená, všechny zářily štěstím a neustále si popisovaly, jak bylo všechno v pohodě a jak jsou všichni milí a hodní. Za celou dobu se mi také nepodařilo zahlédnout kyselý obličej někoho z personálu. Chtěla bych jim všem dodatečně ještě jednou moc poděkovat a Vám všem doporučit porodnici u Apolináře jako tu nejlepší.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Porod u apolináře Kateřina Z. dvě dcery 17.7.2000 20:17
*Re: Porod u apolináře Monika 30,Martin 6 a Nikolka 3 týdny 21.7.2000 21:59
**Re: Porod u apolináře a v Nymburce Markéta, dvě děti 4 a 1 rok 29.7.2000 1:28

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.