| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

17.7.2000 19:15:33 Alena,syn 7 měs.

Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ?

Kláro,

když "chlap" něco nechce,tak nejhorší je pláč.Vím,že se to dobře mnluví,když to neprožívám,ale hodně uřvanou situaci jsem prožila üž 2 x,pokaždé s jiným.
Určitě je lepší se oklepat a poslechnout radu,kterou jsi už dostala - uvař,ukliď,namaluj se ...Snaž se na něho nevázat a skoro s nikým o něm nemluvit.Tím,že nám všem napíšeš co se slovo od slova stalo si ulevíš jen na chvilku,ale pak se psychicky drásáš nad čtením odpovědí.
Zkus se zamyslet,zda jsi neudělala nějakou chybu,nic není v žádném vztahu černobílé,nikdy není jen jeden ten špatný !
A pamatuj,že sama se sebou budeš žít celý život,ale ostatní lidé se "mění"...
DOUFÁM,ŽE NA MNE NEMÁŠ ZA TAHLE SLOVA VZTEK,myslím to dobře,ale na tomto prostoru to nejde všechno vyřešit.
Mysli na miminko a starej se o sebe ( péče o výživu,o tělo a bradavky,o psychiku ) a o svého drobečka.Pořiď mu výbavu a ono se vše nějak vyřeší ...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Klára(15.týden) 17.7.2000 11:45
*Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Martina, 26. tyden 17.7.2000 13:13
**Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Iva (bezdetna) 17.7.2000 13:49
*Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Alena,syn 7 měs. 17.7.2000 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.