| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

17.7.2000 14:26:30 Soňa

Re: VELKÉ DÍKY

Ahoj Kláro,
situace, do níž jsi se dostala není jistě jednoduchá. Bylo by ale dobré si zachovat trochu rozvahy a neřešit problémy Vašeho vztahu v afektu.
Možná bys měla vzít kousek papíru a udělat si sama pro sebe "inventuru" - promyslet si a sepsat všechna možná řešení a vyústění situace, ve které jsi, všechna svoje očekávání, co jsi a co ne ochotná udělat, na jaké řešení přistoupíš a na jaké ne apod. (Jseš si stoprocentně jistá, že se za svého přítele chceš vdát? Nebo je jenom uražena tvoje hrdost?) Vím, že to je to nejtěžší, co můžeš udělat - vyjasnit si to (a přiznat si) sama se sebou. Ale takové uspořádání myšlenek mi vždy pomůže - uděláš si jasno sama v sobě a navíc Tě řada věcí později tolik nepřekvapí.
Jinak bych se na Tvém místě snažila s přítelem domluvit na určitých pravidlech - třeba uvidíme za 14 dní a pak si řekneme, co dál (spolu nebo zvlášť, bez nebo se svatbou, bydlení u rodičů nebo sami apod.) Do té doby bych si nechala sama čas pro sebe a hlavně pokud byste spolu telefonovali (ať již z popudu kohokoli), snažila bych se chovat korektně bez citových výlevů a výčitek (mimochodem opravdu si myslíš, že bylo vhodné vyhrožovat příteli hned soudním rozhodnutím o kontaktu s dítětem?)

Soňa
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
VELKÉ DÍKY Klára(15.týden) 17.7.2000 14:11
*Re: VELKÉ DÍKY Soňa 17.7.2000 14:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.