| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

17.7.2000 13:13:44 Martina, 26. tyden

Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ?

Ahoj Klaro,

pitoma tedy urcite nejses, proste jenom jednas v afektu. Prosim te, hlavne mu nevolej a taky se s nim hned neschazej, kdyz on si vzpomene. Nejlepsi by bylo, kdybys s nim ted alepon 14 dni nekomunikovala vubec nebo ho temi vylevy odradis uplne a sebe totalne znemoznis. Zamestnej se necim tak, abys nemela vubec cas o svem problemu premyslet. Nejlepsi by bylo, kdybys byla nekde mezi lidmi a ne zavrena cely vikend sama doma. To se pak tem spatnym myslenkam a premysleni nevyhnes. Taky radeji vytrhni telefon ze zdi a jestli mas mobil, tak ho vyhod z okna (samozrejme ze to myslim obrazne), protoze muzes byt silna sebevic, ale pak prijde vterinova slabost a proste se neudrzis.
Z tvych prispevku mi prijde, ze tedy krome sveho pritele nemas zas tak nejakou jinou vetsi zabavu. Na tom bys teda mela urcite zapracovat. Protoze, to se ti bude hodit i pozdeji, kdyz uz vztah bude treba v poradku.

Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Klára(15.týden) 17.7.2000 11:45
*Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Martina, 26. tyden 17.7.2000 13:13
**Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Iva (bezdetna) 17.7.2000 13:49
*Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Alena,syn 7 měs. 17.7.2000 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.