| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

17.7.2000 11:45:51 Klára(15.týden)

NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ?

Ahoj maminy, tak jsem tu s novinkami.Nejdříve jsem přemýšlela, jestli se k tomu přiznat,ale musím, protože potřebuju asi slyšet ,že jsem pitomá.Všechno šlo tak jak to šlo.Chvíli pláč, pak zase rozčílení.V sobotu jsem se neudržela a zavolala mu.Byla jsem překvapená,jak se mnou mluvil.Přijel na chvíli a bylo to úžasné. Tedy pro mě.Přijel v kravatě a obleku a vyprávěl,že o víkendech bude pracovat pro jdnu firmu, všechno mi to popsal,i když jsem cíle té fy stejně nepochopila a on řekl, že mě tam tak za 14 ndí vezme.Brečela jsem,že to už s mámou nevydržím.Řekl mi,že za tu práci co bude dělat bude vydělávat vysněné peníze, abychom si mohli co nejdříve koupit aspoň garsonku a byli sami.Prý chce nít šťastnou rodinu,ale že tenhle týden bude hodně zařizovat a pak to budou jen víkendy a to budu moci jezdit s ním,ať ať to ještě tenhle týden vydržím u mámy, že nechce abch byla u nich´celý den sama, že se bojí,že bych mu pak zase vyčetla,že není se mnou.Že mu na mě záleží,ale že teď je pro něj důležité tohle a pak se budeme mít dobře a užívat si i s prckem.Řekl, že se staví v neděli před oběděm a pojedeme na oběd.Přijel až v 17.30 asi na 10 minut, že prý musí ještě něco zařídit ať se nezlobím, že promě přijede dnes ve 14.30 do práce a půjdeme si někam sednout a o všem si v klidu promluvíme.Začal jsem zase hrozně brečet,asi to bylo dost nevhodné.Kdybych řekla jo samozřejmě nějak se stav,asi by to bylo jiné.Bohužel teď vím, že jsem udělala chybu,ale už to nevrátím.Ráno mi volal, něco doma hledal a já se zase chovla jako blbá až on se naštval a řekl tu hroznou větu:Kláro ,chtěl jsem ,abys šla k máme, protože jsem chtěl, abychom si od sebe odpočinulu a ne abys mě pořád otravovala ať jsem s tebou.V tu chvíli mi ztuhl úsměv,řekla jsem jen ahoj a položila to.Vím, že jsem udělala chybu,ale teď už nic nenapravím.Vlastně niky mi nic takového neřekl a po dnešku vím, že už mu nezavolám a jsem si tím na 100% jista, protože mě to urazilo.Možná,že je to lepší,že mi to řekl, protože jinak bych ho asi otravovala a nic by se nezměnilo.Vím, že nikde zbytečně nefláká,že pracuje, možná pro nás, jak říká.Nevím.Řekl, že o víkendu nebude mít vůbec čas a že jestli chci ,že bych se příští týden mohla vrátit ať to ještě vydržím do neděle. Vždycky ustupoval on mě, skákal jak já jsem pískala.Je to hnusné, to co udělal,ale já ho stejně miluju a odpustil abych mu vždycky, i kdyby mi všichni říkali že jsem hlupoň.Tak jsem zvědavá, jestli přijede.Spíš počítám, že ne.Opravdu je lepší počítat s tím horším.Zatím Vás zdravím a raďte pokud můžete.Budu odepisovat.Jinak hned zítra ráno napíšu, co se dělo.Mějte se Klára
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Klára(15.týden) 17.7.2000 11:45
*Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Martina, 26. tyden 17.7.2000 13:13
**Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Iva (bezdetna) 17.7.2000 13:49
*Re: NEOVLÁDLA JSEM SE - JSEM PITOMÁ? Alena,syn 7 měs. 17.7.2000 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.