| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

14.7.2000 11:01:34 Klára (14.týden)

OZVAL SE NÁM TATÍNEK

Ahoj maminy, řekla jsem,že jestli bude něco nového tak se ozvu.Před chvílí volal.Ptal se jak se mám a já jeho proč včera nezavolal,když to slíbil.Prý zapomněl.Ale mluvil moc chladně.Jako jen z povinnosti.Zase jsem se neudržela a spustila ,že se na nás na o ba vykašlal a tak....Řekl,že nevykašlal, že se to spraví.Potom už jen ,že má moc práce a musí jít.To je vše.Tak nevím co si mám přebrat,ale nevypadáto,že by se mu nějak stýskalo.Dříve když jsme se pohádali a on se naštval a odjel k rodičům tak to netrvalo ani 24 hodin a pořád mi volala,ale teď se obávám,že je to špatné a moc.A před námi dlouhý víkend, plný nudy.Ach jo,kéž by už bylo pondělí.Nevím co budu dělat.Asi budu koukat až do neděli na televizi.Kdybych měla aspo
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
OZVAL SE NÁM TATÍNEK Klára (14.týden) 14.7.2000 11:1
*Re: OZVAL SE NÁM TATÍNEK Andrea, , 6-mes. syn 14.7.2000 11:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.