| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Klárce

Tak to jsi mě potěšila, že máš kde bydlet a ta mami v jeslích, to je k nezaplacení, kdybys opravdu musela tak brzo zpátky do práce (což se opravdu nedá vyloučit, jestli budeš potřebovat finančně zajistit sebe i mimi).
S těmi pohyby jsem to tu kdysi asi před čtvrt rokem popisovala - mně se to stalo kolem 15. týdne, tak jsem myslela, že to je jen špatné trávení, ale dělalo mi to jenom když jsem byla úplně v klidu a pěkně odpočívala a zhliboka dýchala. Někde jsem četla takový poetický příměr, že to je jako když držíš v dlaních nějaké maličké zvířátko nebo motýlka. Nebo někdo bá pocit, jako kdyby mu v břiše běhaly takové bublinky. Asi za 14 dní, možná za tři týdny nato jsem to poprvé zpozorovala jako kopnutí - že to bylo vidět i zvenku. Že to bylo tak brzo připisuji tomu, že jsem asi tři týdny předtím měla záchvaty dusivého alergického kašle, no hrůza, tak si myslím, jestli to kašlání mimčo nevyburcovalo k časnější aktivitě. U tebe by to třeba mohlo být možná těmi nerváky, co teď prožíváš. Když se mi ve 37. týdnu stalo, že mě srazila tramvaj, to víš, na klidu mi to nepřidalo, a myslela jsem, že mi poplašený Honzík snad vyskočí z bříška. Tak ho mazli a pěkně si s ním povídej, je to sice malinký červík, ale rozhodně ne žádný pitomeček.
Ať to dopadne pro tebe i miminko co nejlíp.
Eva.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
EVĚ Klára(14.týden) 14.7.2000 7:21
*Klárce Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 14.7.2000 7:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.