| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

14.7.2000 6:49:43 Klára(14.týden)

POTRAT NEEEE!

Ahoj,vím,jaké je to hrozné jsem na tom stejně,ale doufám,že sis přečetla všechny mé články.Každý sice píše,ať myslíš jen na to ho malého,ale já vím, že to nejde .Jsou to parchanti,dělají takovéhle hnusárny a my je stejně milujeme.Nevím jak ty ,ale já třeba tady nemám skoro nikoho, všechny spolužačky jsou vdané a nemají zájem mě poslouchat jak brečím.První dny jsem jen brečela ,lezla mu do zadku,ale včera jsem nějak načerpala energii a budu tvrdá.Vím, že až se to narodí zapomenu na nějakého bulika,ale do porodu je to ještě dlouho(18.1.2001)Taky nevím co tu dobu budu dělat.Už 2 mamči mi tydy psali,že jsou sami bez chlapů ,že bych mohla přijet do Prahy,myslím, že by bylo dobré se domluvit a třeba se tam sejdeme 4.A budeme mluvit.A uvidíš až si všechno vyslechneš,že se k tomu začneš stavět jako já.Já ho taky hrozně miluju a vlezla bych mu až do...Ale on asi nemá zájem.Ponižovala jsem se ale ted si řikám ty blbečku najdi si nějakou patnáctku a užívej si s ní a nekaž nám život.Neblbni a odepiš.
Klára
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
POTRAT NEEEE! Klára(14.týden) 14.7.2000 6:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.