| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

12.7.2000 23:07:31 Sylvie, 6.mes.dcera

Jidlo

Ahoj, pred tydnem jsem zacala prikrmovat dcerku, ovlivnena informacemi tady dnes vecer sedim a je mi smutno.Rozjimam nad tim, ze jsem vse pojala velmi rychle, bez ohledu na to ,ze me dite pred tydnem neznalo nic nez materske mliko.Dnes pote, co jsem ji nabidla v poledne zeleninu, rano jablicko , pak fenyklovy caj a vecer kasi, tady sedim a premyslim, ze jsem se nejak nechala nadchnout novymi moznostmi.Bavi mne to vic nez ji.A po precteni a velkem dumani, jak zacit prikrmovat a co a jak a kolik pit a jist, jsem dospela k nazoru, primo pocitu: Nechme deti volne zit. Zitra ji nabidnu jenom zeleninku a k tomu ten cajicek-domaci vyroba. A jeji milovane jablicko.Nic vic. a jen tolik, kolik opravdu bude chtit.Preji nam vsem vice intuice a vetsi cit pro detska prani.mam akorat jeden dotaz na nejaky dobry tip na varenou zeleninku na obed- mrkvicka ji prilis nechutna a brambor vubec.Dekuji, ahoj.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Jidlo Sylvie, 6.mes.dcera 12.7.2000 23:7
*Re: Jidlo Mirka ,syn 3 roky 19.7.2000 12:54
*Re: Jidlo Markéta, 7měsíční Veronika 19.7.2000 22:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.