| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - ostatní

6.1.2004 3:02:33 sally

Re: Sally

Atik,
to předčasně narozené mimi máme doma měsíc a kousek, takže moje zkušenosti s kočárky jsou minimální. Nakonec jsme koupili od Graco Metro Lite, což není úplně to, co bych si představovala (moje představa je bytelný odpružený terénní kočárek, který je lehoučký a velmi dobře se skládá do auta - uznávám, že tahle kombinace prostě asi nejde vyrobit :-))), ale nakonec jsme se dohodli, že nejdůležitější je, abych s kočárkem dokázala sama cestovat. Neustále ho vykládám a skládám a rozkládám a nakládám - takže to, aby byl lehký a složitelný i jednou rukou byla základní podmínka. Také jsem chtěla "travel system" - tj. kočárek se sedačkou a základnou, abych mimi nemusela budit - tj. doma naložím do sedačky, tu nacvaknu do základny, která je napevno v autě, pak zase i se sedačkou dám do kočárku atd... Ta autosedačka je ovšem jen asi do půl roku, ale pak stejně budu chtít prcka dávat do kočárku normálně (aby mohl sedět nebo ležet, jak bude chtít), takže pak asi přikoupíme pořádnou sedačku a z kočárku nám zbyde "sporťák".
Hodně rádi cestujeme a rádi chodíme na výlety, ale do terénu, do jakého chceme chodit by žádný kočár stejně nevyjel, takže to zatím řešíme babyvakem... a pak holt uvidíme...

Nákupem kočárku jsme strávili jedno odpoledne v Babies R Us, kde jsme všechny kočárky pečlivě rozkládali, skládali, okukovali, zvažovali atd... asi nejlepší způsob, jak kočárek vybrat - jít někam, kde mají velký výběr, zkusit se s kočárkem projet (můj muž má dva metry, takže jsme ocenili i polohovací rukojeť), zkusit si ho nejen složit, ale i zvednout do výše kufru v autě atd...
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
kocarek Maybe 4.1.2004 5:1
*Re: kocarek Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 4.1.2004 19:1
**Re: kocarek Maybe 5.1.2004 3:52
***Re: kocarek sally 5.1.2004 6:27
****Re: Sally Atik 5.1.2004 15:0
*****Re: Sally sally 6.1.2004 3:2
***Re:kocarek Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 5.1.2004 17:24
*Re: kocarek hanybany 5.1.2004 17:27
**Re: kocarek Maybe 5.1.2004 21:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.