| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

12.7.2000 15:27:47 Pavlína, 21. týden

Prosím, poraďte mi

Ahoj Klárko,
Nedalo mi to, a tak ti píšu. Z toho, co jsem četla, mi nepřipadá, že tě tvůj přítel nemá rád, ale jen neví co má dělat a bojí se budoucnosti. Žili jsme s mým přítelem 3 roky, plánovali bydlení, rodinu a pak když to přišlo, tak ho to zaskočilo. Najednou se nechtěl ženit, že prý mu to takhle vyhovuje, často jezdil na služební cesty. Já brečela, ale trvalo delší dobu než jsme si sedli a vyříkali si co se děje. Já vzhledem k těhotenství byla více citlivější a on se prostě jenom lekl odpovědnosti - toho, jak zabezpečí rodinu, jestli se bude umět postarat o mimčo, jestli bude mít trpělivost... Nakonec šel se mnou i na ultrazvuk a od té doby co mrňouska viděl pochopil. A teď? Minulý týden jsme měli svatbu a manžel se už nemůže malýho dočkat. Tak se neboj, ono to chce hlavně čas, nesnaž se ho do něčeho tlačit, aby ti to později nevyčetl. Budu ti držet všechny palečky, aby to dobře dopadlo :-)Pavla
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Prosím, poraďte mi Pavlína, 21. týden 12.7.2000 15:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.