| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - ostatní

5.1.2004 21:48:12 Maybe

Re: kocarek

Tak, holky, vcera jsem sla spat po 4 AM.....zkratka jsem brouzdala po netu a nasla nekolik typu, zatim nejlepsi mi pripada stale Britax. Myslim, ze tento tyden jeden z nich objednam a dam vedet, jestli ho budu "returnovat" nebo ne :-)))
Vsechny ty kocarky maji evropsky standart, coz je meritko vyssi nez v USA. Taky podpora pro nozicky je polohovaci, polstrovani vypada slusne, ale uvidime. Kdyz bude nektera z vas chtit, zaslu "link", at si usetrite praci s hledanim. To same je s autosedackou. Manzel me premluvil koupit drive Graco travel system, protoze si nasel vsechny informace (costumer report apod). Byla to chyba (pro mne, jak jsem psala, je to relativni). Treba Britax (info po hodinach a hodinach search na netu) je nemecka firma a ty maji kriteria dana pro vyssi rychlost auta (v prip. nehody). Sedacky jsou chraneny i ze strany,coz v USA nemaji, nemluvim o snadnem systemu upevneni mimo do pasu, neprekrucovani pasu apod.
Hani, taky mam Jeepa (ale Liberty), zajimala jsem se o tyhle kocarky, maji slusny ohlas, ale jsou tezsi a kdyz si prectes nazory lidi (amiku) na netu, nemuzes tomu davat moc velkou vahu. Z vlastni zkusenosti vim (a v prodejnach nam to potvrdili), ze lidi tady nemaji velke naroky, jako v Evrope. Takze se spokoji s nabidkou ve Walmartu apod. Vubec moc nevedi o dalsich firmach (nektere nejsou az tak drahe), ktere by jim nabidly neco lepsiho pro jejich deti - je to asi taky pro ne jednodussi. To je jen muj nazor a jsem vazne ovlivnena usilovnym hledanim toho nejlepsiho.

Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
kocarek Maybe 4.1.2004 5:1
*Re: kocarek Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 4.1.2004 19:1
**Re: kocarek Maybe 5.1.2004 3:52
***Re: kocarek sally 5.1.2004 6:27
****Re: Sally Atik 5.1.2004 15:0
*****Re: Sally sally 6.1.2004 3:2
***Re:kocarek Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 5.1.2004 17:24
*Re: kocarek hanybany 5.1.2004 17:27
**Re: kocarek Maybe 5.1.2004 21:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.