| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

5.1.2004 8:50:46 MartaS.

Re: Malá změna

Ahoj Tinas,
ráda vidím, že jste OK - žes tu. Já měla pocit, že bydlíte kdesi v oblasti Černého Mostu a rádio tady kažkou hodinu v pátek mluvilo o 35 evakuovaných lidech a ty nikde. NO ! Vidím, že Petřík odjíždí, takže i zdraívčko se u vás obrací - to je dobře.

Já odjíždím zítra ! Jedu na hory a tak jak jsem se docela těšila, tak mě to přešlo když vidím tu kalamitu. Zatím je ještě otevřené jestli pojede i naše myšička - to závisí na tom jak zítra uspěje ve škole (má zápočtový týden), ale i tak by jela až s druhou várkou ve středu. No - už mám navařeno a namraženo (4x večeře) - to by bylo třeba tak jako tak. Ostatí losují a 4 lidé navaří a namrazí pro všech 20 lidí, čímž pak nenastává chaos ve společné kuchyni. No snad nám to vzhledem k situaci odpustí, že to budeme mít sólo, ale dieta je dieta.


Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Malá změna Mufik 2.1.2004 13:17
*Re: Malá změna MartaS. 2.1.2004 16:33
**Re: Malá změna tinas 2.1.2004 18:14
***Re: Malá změna MartaS. 5.1.2004 8:50
****Re: Malá změna tinas 5.1.2004 9:1
*Re: Malá změna Irena+2 2.1.2004 18:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.