| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Masturbace dětí

5.12.2006 23:02:28 Nana*81

Re: dětská masturbace

Já Ti Adame věřím. Děti si takhle fakticky hrají. Hra na doktora není vymyšlená. Děti jsou takové a sexualita se nerodí v osmnácti, ani v patnácti ne. že jsi ženě nevěrný je Tvoje věc, když to žádné z Vašich partnerství nenarušuje. Takových párů je taky víc, kdy si nejsou partneři absolutně věrní, ale jinak ve všem vychází. Jako jste to tajili v dětství, tak i teď. Morálka v diskuzi o masturbaci možná nemá místo. Kdo Ti nevěří Tvoje vyprávění, vytěsnil asi ze svého dětství vzpomínky na vlastní rannou sexualitu, nebo se u něj probudila asi až v těch "legálních" patnácti letech. To je možné, ale to zas připadá nepravděpodobné mně. Na doktory jsme si přece hráli skoro všichni, jen to u každého nezašlo tak daleko, třeba zůstalo "jen" u obnažování. Měli bychom to brát jako že se to tak prostě někdy děje a nemusí jít o něco patologického. Prudérie je vždycky spíš na škodu, přátelé!
Terezko, vždycky na takhle tabuizované téma bude těžké se dohovořit, vždycky budou rozpory.
Mějte se hezky a buďme tolerantní, přeju Vašim dětem ať se jim nestane to co mně: Maminka mi sdělila, že když "to" budu dělat, budu moc nemocná. Polil mě studený pot, když jsem na genitáliích našla vyrážku. Šla jsem se přiznat, že jsem TO zas dělala a už je to tady - jsem nemocná! Byly to neštovice. Matka mi samozřejmě pro jistotu neřekla, že TO na to nemělo vliv. Docela hrůza. A samozřejmě za trest na zadek. Taky učitelka ve školce mi za trest jednou nasekala a sestra mi taky chtěla jednou pomoct: tou dobou byla v pubertě a sdělila mi, ať TO nedělám, poněvadž je to hnusný, že ona TO taky dříve dělala, ale teď už pochopila, jak je to hnusný. Když jsem se doma ptala co je to homosexualita tak mi řekli, že nemusím všechno vědět. Spíš mi díky tomu došlo, že všechno co je důležité si musím zjistit sama a v rodině o tom radši nemluvit. A ještě jedna perlička. Bylo mi asi osm a v telce tehdy dávali Chobotnici, komisař v posteli klátí jednu ze svých nesčetných milenek, já se ptám, proč jsou jako nahatí. Odpověď: protože je jim horko! :-))
Pak se do školy donesly pravdivé informace o tom, jak dojde k početí a narození. Přísahala jsem spolužákům, že jako jestli jejich rodiče něco takového dělají, co říkají, tak moji určitě ne. A je pravda že jsem je nikdy nepřistihla že by se líbali. Když jsem jako malá masturbaci zažívala, myslela jsem, že jsem jediná, kdo to dělá, to už snad stačí, mějte se hezky!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
................ Gábina 29.11.2006 13:59
* to je moje rubrika Lucie 29.11.2006 17:7
** dětská masturbace Adam 4.12.2006 18:4
***Re: dětská masturbace  5.12.2006 10:33
***Re: dětská masturbace Adamovi 5.12.2006 11:59
****Re: dětská masturbace Pro Adamovi 5.12.2006 12:8
*****Re: dětská masturbace ??? 5.12.2006 16:7
****Re: dětská masturbace Petr Zabilka a jeden pěknej kluk bez holky 8.12.2006 16:14
***Re: dětská masturbace Nana*81 5.12.2006 23:2
**** Rada Gábina+2 děti 6.12.2006 8:38
*****Re: Rada Lucie 6.12.2006 8:47
****Re: dětská masturbace pro Nana*81 6.12.2006 10:2
*****Re: dětská masturbace Gábina, 2 děti 6.12.2006 10:53
******Re: dětská masturbace slepici 6.12.2006 11:43
*****Re: dětská masturbace Nana*81 6.12.2006 21:56

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.