| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

2.1.2004 20:03:29 Vajda

Re: SOS

Z toho, co píšeš, mi to příjde, že Tvůj manžel je buď nevyzrálý chlap, který si pořídí rodinu a pak, místo aby se jí věnoval, někde trajdá, nebo je naopak velice zodpovědný a snaží se rodinu pořádně finančně zaopatřit. Pokud se jedná o případ první, máš ho ráda a proto zřejmě nezbývá, než doufat, že se umoudří a že ho za nějakou dobu bude táhnout domů těšení se na chvilky společně prožité se svým dítkem ( teď je pro něj možná ještě moc malé a tudíž je pro něj zřejmě nezábavné se mu věnovat) a pokud jde o případ druhý, musíš se smířit s tím, že pro to, abyste se měli dobře, musíte oželit společně prožité chvilky.
Jak Ti odpovídala ? (omlouvám se, vypadlo mi jméno), pokud Tě nebije, nepije a stará se o rodinu, není důvod se rozcházet, je určitě pravda, ale myslím si, že spíš v případě, pokud Ti je přes padesát. Podle mého názoru jsi ještě mladá na to, aby jsi zůstala po zbytek života smířená s tím, že je všechno hezké za Tebou, a že zůstaneš žít s někým, komu nepříjde divné, že se doma sotva ukáže. Je pravda, že pokud by ses s manželem rozvedla, můžeš narazit na někoho, kdo bude naprosto stejný, ne-li horší, ale taky můžeš najít někoho, kdo Tě bude mít rád a bude si vážit času, který může trávit s Tebou.
Ty sama musíš popřemýšlet o tom, jestli má Tvůj manžel ještě jiné vlastnosti, pro které stojí za to, vydržet samotu a zůstat s ním. Přeju hodně štěstí.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
SOS moonika 21.12.2003 22:53
*Re: SOS Vajda 2.1.2004 20:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.