| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

1.1.2004 23:47:43 Věra, Elinka a Tom

Na Nový rok, po celý rok

ahoj, už jsme zase doma. A mezi Váma.
Hnedle na úvod se musím pochlubit. Elinka mi usíná za mého polohlasného zpěvu v postýlce už celý týden. Jsem moc ráda, někdy, bohužel při usínání pobrekává, hází hlavičkou ze strany na stranu, někdy to trvá i hodinu /např. včera/, ale dnes třeba jen patnáct minut. A ani to nemělo vliv na její nádherné noční spaní. Od 14. října nám až na pár vyjímek spí celou noc. Zlatej člověk. To si snad ani nezasloužíme. /myslím to vážně/
A ručky v puse, no, tak to mě dělalo trochu vrásky. Říkala jsem si, nemá dudlík, to jsem asi zaváhala, teď si nakonec začne žumlat paleček a bude problém na světě. Ale pak jsme koukali na Tomíškovy fotky ze třech-čtyřech měsíců a ten tam měl narvané packy obě. Dudlík měl a tenkrát jsme si říkali, že jsou to zoubky. Vylezly mu v sedmi měsících, takže nevím, jestli ta pusina není spíše průzkumná stanice.
Holky, Vy, co už přikrmujete, čím, co je nejlepší dneska? Za mě byl jen sunárek. A jaké máte sací dudlíčky? Já jsem do nich Tomíkovi musela dělat dírky rozžhavenou jehlou, to se asi taky nedělá? No jo, za nás ve středověku... :-))
Přeju Vám do nového roku spoustu lásky a hodně štěstí a Vašim mimískům hodně zdravíčka a úspěchů v objevování toho "našeho" světa.
V.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kojení Sonča 30.12.2003 19:22
*Re: Kojení Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 31.12.2003 9:28
*Re: Kojení Lionka 31.12.2003 13:34
**PF 2004 Bajka + 2 brouci 31.12.2003 21:13
***Re: PF 2004 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 1.1.2004 12:9
**Na Nový rok, po celý rok Věra, Elinka a Tom 1.1.2004 23:47
***Re: Na Nový rok, po celý rok Lionka 2.1.2004 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.