| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

Re: PF 2004

Ahojda v novem roce,
tak jak jste slavili Silvestra? U nas byla kamoska s manzelem a bylo to takove pohodove a prijemne. Udelali jsme si domaci kino s promitackou, povidalo se a tak. Po pulnoci jsme tu meli vyhled na krasny ohnostroj, tak jsem zurive fotila a nektere zabery jsou velmi slusne.
Mala snad poprve usnula bez nasi pritomnosti v loznici, akorat jsem ji tam musela asi 2x skocit dat dudlik a jinak dobry, spala od pul desaty do pul ctvrty. Ovsem pak to stalo za to. Ja mela takovy matny dojem, ze je asi pokadena uz pri tom kojeni v pul ctvrty, ale byla jsem tak zbita (sli jsme spat asi ve dve), ze me to jen tak napadlo a nejak uz jsem se nezvladla ani presvedcit. Pak si ji ode me vzal jako obvykle muz a dal ji do postylky. Ja usnula, ale mala zaboha nechtela spat, vzdycky jen tak na chvili a pobrekavala. Muz ji zurive konejsil s prestavkama az do pul devaty a kdyz se neuklidnila ani po dalsim kojeni, tak se nastval, vrazil ji do kolibky do obyvaku a zavrel dvoje dvere. Jen trochu jsme slyseli, jak stridave pospava a pobrekava. Teda on slysel, ja spala (i kdyz taky s pauzama). Asi za pul hodiny mi to nedalo, resp. konecne jsem se probrala natolik, ze mi doteklo, ze asi bude pokadena (zatim se ji to v noci jeste nestalo) a vystartovala jsem prebalovat. Vazne byla, chudinka. Nadavala jsem si do tupcu, ze jsem ji v tom nechala a jeste jsme se kvuli tomu nikdo poradne nevyspal, to je snad poprve, kdy mi nedoteklo proc breci. No stydim se a hned mam predsevzeti do noveho roku.
Jo a jak jste chteli videt ten kalendar s Makulkou, scanovat ho nemusim, kdyz jsem ho delala na pocitaci, takze kdo mate zajem, je ke stazeni na http://katka.moje.cz/Fotky/ a je to adresar Macik.zip
Jsou tam dva soubory, jeden je vlastni kalendar a ten druhy titulni list. Vazne je to velmi jednoduche, jen to chce dobrou tiskarnu a sikovneho vazace. U nas nadseni nad timhle darkem neznalo mezi.
Tak stastne vykroceni do toho letosniho roku!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kojení Sonča 30.12.2003 19:22
*Re: Kojení Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 31.12.2003 9:28
*Re: Kojení Lionka 31.12.2003 13:34
**PF 2004 Bajka + 2 brouci 31.12.2003 21:13
***Re: PF 2004 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 1.1.2004 12:9
**Na Nový rok, po celý rok Věra, Elinka a Tom 1.1.2004 23:47
***Re: Na Nový rok, po celý rok Lionka 2.1.2004 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.