| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

31.12.2003 21:13:48 Bajka + 2 brouci

PF 2004

Tak se připojuju k davům a přeju střízlivý vstup do nového roku, hodně štěstí, zdraví, prospaných nocí, bez nemocí... :-)

Děkuji za vaše poznatky k lehátkům. Dneska jsem zajela do Hypernovy a koupila jedno medvíďatý od CAMu za 1.450,- KáČé. Honza je z toho zatím trochu štajf, ale snad si zvykne :-)

Musím si postěžovat - poslední noci jsou děs a hrůza, dnes jsem kojila 5x a prtě se nakonec stejně v půl sedmý probudilo a o dalším spaní nechtělo ani slyšet. Evidentně jsou to prdíci hajzlíci, bříško napíná a hlavně už přes noc nekadí, nechává si to na dopoledne, tak možná i proto. Ani SAB nepomohl :-( No a mezitím si moje milené tělo udělalo hormonální inventuru a patrně usoudilo, že to s kojením moc nepřeháním (haha) a světe div se... včera jsem dostala po víc než roce moji drahou menzes!! Už jsem to teda rozchodila, ovšem včerejší pocity byly rozporuplné. Mňo, třeba se díky tomu ale zbavím toho otravnýho špinění, co mě od porodu pronásleduje (s vložkama mám dostatečně natrénováno :-), dokonce taťka okolo mě brousí jako mlsnej kocour a těší se, co bude - od porodu jsem totiž jaksi "neposkvrněná" :-))

Soňo k rozkojení se připojuju ke Katce a Lionce, žádné časté přikládání k prsu, ale aspoň 2 hod. pauza. Akorát mi se osvědčilo kojit i při tomto režimu jen z jednoho prsu, protože za dvě hodiny se udělalo mlíčka na vkus Honzíka žravce-savce málo a prtě mělo dál hlad. Kdežto pauza 4 hodiny na každé prso už byla k tvorbě dostatečná. Držím palce, ať to holky rozchodíte!

Plenky - Luci a jakou tonáž teď s Adámkem používáte? Já už koupila Pampers Total Care 7-18 kg... :-), mám pár posledních Huggiesek 4-9 kil a tím s touhle velikostí padla :-) Firemní večírek byl relativně gut, ono je to něco jinčího pozorovat mravenčení za střízliva. I když já jsem vůbec na tyhle firemní koncoroční akce expert :-)) Před čtyřma rokama jsem brala nějaký pilule, to jsem pít nesměla, před třema rokama jsem ležela ve špitále, před dvěma jsem teda pít mohla, loni jsem byla těhotná a letos kojím :-)) Holt vyjdu svého zaměstnavatele levno, ačkoli toho alkeholovýho pití nevypiju moc ani normálně. A že některé děti vydrží v tomhle věku spinkat CELOU noc?? Ha ha, znám jen jednu holčičku, která je plně kojená a takhle hezky spinká, jinak jsou tyhle případy vzácné jak banány za totáče :-) A děkuji za ty zoubky, zkouším se mu koukat do pusinky, ale u nás se zatím slintá stále jen první liga, ručičky má v puse snad permanentně, ale nic bílého jsem zatím neobjevila. Zato dneska se Honzík při koupání otočil ze zad na bříško!, vztekal se, když jsem mu otírala obličej. Byl z toho trochu mimoň, a protože mu tam zůstala ručička, tak se za chvíli překulil zpátky na zádíčka :-) Je to prima silvestrovský dárek, ačkoli zatím asi ojedinělý :-)

A ještě posílám naši péefku :-))

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kojení Sonča 30.12.2003 19:22
*Re: Kojení Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 31.12.2003 9:28
*Re: Kojení Lionka 31.12.2003 13:34
**PF 2004 Bajka + 2 brouci 31.12.2003 21:13
***Re: PF 2004 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 1.1.2004 12:9
**Na Nový rok, po celý rok Věra, Elinka a Tom 1.1.2004 23:47
***Re: Na Nový rok, po celý rok Lionka 2.1.2004 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.