| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2001

31.12.2003 17:27:47 honey

Re: Nazdárek

Daggy, cukroví :))))))

Tak jsem si dnes v Mladý frontě přečetla, že ohňostroj má být až od 7, ale předtím jsem četla, že bude v 6. Máte někdo přesnější informace?

Jinak na IKEA postýlku se půjdeme podívat po novém roce, to jsem fakt zvědavá, jestli si ji doneseme domů. Co se týče chrápání, tak včera už skoro nechrápala, jenom trošičku, ale vypadá to na nějakou rýmu. Tak jsme dneska zkusili odsát, ale protože máme nový vysavač, manžel si nevšiml, že je to zapojené na to nejslabší, tak jsme jí chvíli potýrali, a pak nám jí bylo líto, tak jsme toho nechali.

Možná se potkáme, my, když tak, se budeme pohybovat kolem Rudolfina, Adélka bude mít červenou bundičku, červený kalhoty a červený boty :) a žlutou fleecovou čepici.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Nazdárek Anďula+Páťa+Filípek 30.12.2003 14:38
*Re: Nazdárek Daggy, Viki + Bety 30.5.05 30.12.2003 21:31
**Re: Nazdárek honey 31.12.2003 17:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.