| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

31.12.2003 9:28:49 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08

Re: Kojení

Ahoj Soni,
zrejme vas taky potkala krizicka nebo mala pila dlouho vic z jednoho prsu.Napisu ti par postrehu, co pomohlo nam, mam pocit, ze uz by to pomalu vydalo na knizku.:-)
Zkus par dni vydrzet bez lahvicky, at uz sveho nebo umeleho mleka. Adelce to neuskodi, spis to bude asi napor na nervy. Osobne neverim, ze by se dite odstavilo po takhle sporadickem pouziti, ale ma pak mensi potrebu sat a nesnazi se tolik vytahnout z toho prsu vsechno. Jedine, co by mohlo vadit, je dehydratace (poznas podle pocuranych plinek nebo neklidu a nechuti sat) a na tu staci dat trosku prevarene vody nebo detsky bylinkovy cajik. Ja ho davala a moje zkusenost je, ze spis chut k jidlu podporuje.
Mne se tezce nevyplacelo co nejcastejsi prikladani, protoze to mliko se nestihlo udelat, mala sala naprazdno a zurila, po jednom dni techto pokusu jsem ji mela odstavenou spolehliveji nez po flasce, odmitala i vzit prs do pusinky. Takze jsem dodrzovala intervaly alespon dve hodiny, pokud chtela driv, pomahala jsem si dudlikem a zvykla si rychle. Behem kojeni vymenuj prsa pkazde, kdyz se mala zacne kroutit a nebude poradne sat, klidne 4x z kazdeho. A zacinej tim horsim a zase se k nemu vracej.
A babske rady na vic mlika:) Hlavne co nejvic tekutin, vic nez obvykle, to mi zabiralo i kdyz jsem porad litala na zachod. Pak melta, pokud to pijes, ja si davam denne pullitr k snidani s mlikem a piju i mlecne koktejly, ty mam moc rada. A pry je moc dobre pivo. Ja kdyz mam chut, dam si obden s manzelem napul po obede. Taky mi zabira vydatny spanek (a ten tedy uplne nejvic ze vseho), odreagovani se bez mimca (kdyz slezu z kone, mivam po hodine prsy ze je pomalu neunesu:) a hlavne klid. Stres je asi nejcastejsi pricinou odstavu.
Drzim palce a dej vedet, jak to jde.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kojení Sonča 30.12.2003 19:22
*Re: Kojení Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 31.12.2003 9:28
*Re: Kojení Lionka 31.12.2003 13:34
**PF 2004 Bajka + 2 brouci 31.12.2003 21:13
***Re: PF 2004 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 1.1.2004 12:9
**Na Nový rok, po celý rok Věra, Elinka a Tom 1.1.2004 23:47
***Re: Na Nový rok, po celý rok Lionka 2.1.2004 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.