| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - ostatní

30.12.2003 23:55:01 hanybany

Re: Pro Hanku

Ahoj Mayby

Pred 3 hodinami jsem se vratila z Washingtonu D.C a z NY,taky jsem v Atlante na Tebe myslela. No bylo prima ,hralo se dobre ,bylo hodne lidi ,ale prave tady jsem se poprve setkala se smogem.U nas na Miami je low(zakon),ze se i nocnim night clubu nesmi kourit,a tam kde ted hraji, ve 2 hodiny v noci koncim,a kour se me nedotkne!!:-))Tam kde budeu rodit me rekli,ze pokud je moje telo navykle v noci pracovat a nekouri se tam,je to naprosto v pohode.Taky jsem se napred bala.Zatim uplne v pohode pracuji ,jenom si musim pres den na hodinku lehnout,aby jsem do 2 vydrzela.Jinak tady na Miami uz poznam DJ,ktera jeste v 8 mesici hrala.Uvidim,jak se budu citit...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pro Hanku Maybe 28.12.2003 1:44
*Re: Pro Hanku hanybany 30.12.2003 23:55
**Re: Pro Hanku Maybe 31.12.2003 2:45
***Re: Pro Hanku hanybany 31.12.2003 18:21
****Re: Pro Hanku hanybany 31.12.2003 18:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.