| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

30.12.2003 19:22:56 Sonča

Kojení

Tak už je to tady. Bud´mám laktační krizi, nebo Adélka prochází růstovým spurtem, nebo nevím. Včera večer jsem plánovala na delší dobu se vzdálit na oslavu narozenin kamarádky. Tak jsem malou večer kojila s tím, že minimálně 3 hodiny bude spát (i víc). Ale Adélka mě asi nechtěla pustit, začala totiž řvát jak tur a pořád se odtrhávala. Já v šoku, ještě se nám to nestalo. Šáhnu si na prso a to měkké, asi prázdné. Tak jsem ji dala napít z druhého a ta ho chnápla, jak kdyby neměla celý den nic v puse. Takže to nakonec dobře dopadlo a spala až do 1.45 v noci a já jsem přece jen na chvíli mohla odejít. Ale dnes během dne se sitace opakovala, ale pořád jen u toho jednoho prsu. Pila, ale za hodinu měla zase hlad!! První mě napadl příkrm, ale v tom druhém prsu je pořád ještě mléka dost. Tak se ptám, co mě poradíte? Máte někdo zkušenosti, jak navrátit tvorbu mléka v původní hojnosti? Nebo jaký příkrm si eventuelně koupit, kdyby bylo nejhůř? Vím, že se má přikládat co nečastěji a střídat během jednoho kojení obě prsa. Ale mám strach, že to malá vypije a další mléko se nestihne utvořit. No, jsem zvědavá, co bude večer. Jestli přijdou na řadu mé dvě lahvičky odstříkaného mléka v mrazničce. Takže ahoj a kojení zdar!!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kojení Sonča 30.12.2003 19:22
*Re: Kojení Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 31.12.2003 9:28
*Re: Kojení Lionka 31.12.2003 13:34
**PF 2004 Bajka + 2 brouci 31.12.2003 21:13
***Re: PF 2004 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 1.1.2004 12:9
**Na Nový rok, po celý rok Věra, Elinka a Tom 1.1.2004 23:47
***Re: Na Nový rok, po celý rok Lionka 2.1.2004 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.