| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

30.12.2003 15:07:21 Věra

Re: Jak naučit kakat do nočníku?

No, s tím častým vysazováním na nočník to taky nejde všude. Zkoušela jsem to, ale po pár dnech dcera dostala málem hysterický záchvan jen když nočník uviděla a že by se na něj nechala posadit a aspoň chvíli na něm bez násilí vydržela nebyla ani řeč. A to viděla staršího bráchu, jak ho běžně používá a obvykle chtěla dělat všechno jako on. Kromě používání nočníku. Tak jsem to vzdala a nechala na léto na chatu, i když jí už bylo 2 a čtvrt roku. Tam běhala nahatá po trávě, za 14 dní jsme přijeli domů a najednou to šlo bez problémů.
Ty děti, které jsou narozené v zimě to mají horší, jedno léto jsou ještě malé, druhé už moc velké, ale ono se to nezblázní, když bude mít plínky o trochu dýl. Buď na to příjde do té doby sám nebo se to naučí přes léto.

S kakáním do kalhot jsme měli podobný problém u syna, ale vyřešilo se to rychle, protože se mu vyloženě ošklivilo, že byl celý zmazaný, jak jsem se ho snažila vyslíct. Tak jsem mu vysvětlila, že když bude mít stejný pocit v bříšku, musí hned na nočník a bude čistý. Od té doby to šlo. Tihle prckové někdy nepoznají, co se jim vlastně chce, ale v tomhle případě to asi nebude fungovat.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jak naučit kakat do nočníku? Deny/7 27.12.2003 20:43
*Re: Jak naučit kakat do nočníku? Jana Z. 28.12.2003 8:25
**Re: Jak naučit kakat do nočníku? Deny/7 28.12.2003 15:37
***Re: Jak naučit kakat do nočníku? Lefff 28.12.2003 18:22
****Ještě doplnění Lefff 28.12.2003 18:53
*****Re: Ještě doplnění Mifi + 2 9.1.2004 14:11
****Re: Jak naučit kakat do nočníku? Jana Z. 28.12.2003 19:29
****Re: Jak naučit kakat do nočníku? Věra 30.12.2003 15:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.