| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

24.12.2003 16:16:11 Červánek

Šikovný do party:o)

Nedá mi to, abych Vás při tom vánočním čase taky nepobavila příhodou ze života - ale protože u nás v rodině je ten "šikovný" taťka, tak to bude o něm:o)
Pouze pro info - náš taťka má 53% těla popáleného (zasáhlo ho 25000 V z traťového napětí a podruhé se narodil) - a doposud jsem se domnívala, že má vcelku neškodné zaměstnání (to předchozí jsem mu zakázala!). Prodává auta.
O naprosté škodlivosti tohoto povolání mě přesvědčil jeho telefonát, že musí rychle domu a pak na pohotovost - že si popálil prst. Dost jsem se vyděsila - nějak mi podobné zprávy od jisté doby nedělají dobře:o(
Stalo se následující - taťkovi se spojilo +/- z autobaterie na snubním prstenu a udělalo mu to popáleninu nejvyššího stupně - stačil v rychlosti ten prsten naštěstí sundat, aby mu ho pak nemuseli řezat. Na pohotovosti svoji story musel několikrát opakovat - přišli se podívat páni doktoři z různých oddělení. Hojilo se mu to dost dlouho a dokonce to vypadalo, že prstík fakt budou řezat.
Nu, ale "Pán prstenu" má prst na svém místě - dlouho nemohl, chudák, dělat všechny možné věci (jako mytí nádobí apod.) a už má 54% popálenin:o)
To jen, abyste věděly, děvčata, že těch "šikovných" běhá po světě víc:o)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Šikovný do party:o) Červánek 24.12.2003 16:16
*Re: Šikovný do party:o) Ivule+Hony 25.12.2003 12:22
**Re: Šikovný do party:o) Kaťas & 2 kluci 29.12.2003 9:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.