| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mléko

Re: Jak začít přikrmovat

Ahoj,
měla jsem tentýž problém - v polovině sedmého měsíce (i Sašenka byla plně kojena)jsem malé zkusila dát zeleninovou polévku. Když ji několikrát odmítla, prostě jsem ji dál kojila, jen dostávala mimo kojení namixované jablko ( cokoli jiného odmítala, kaše nejí dodnes). Na konci 7. měsíce začala - sama - zeleninové polévky pít ( skutečně musely být řídké a jemné ) a teprve od 10. měsíce začala ( ovšem s o to větší chutí ) jíst zeleninu konzistence kaše a kolem roku i s masem. Nemyslím, že by Sašenka něco zmeškala, naopak zeleninu s masem ( vařené kuřecí) miluje dodnes. Myslím, že v 6 měsících při plném kojení se zbytečně stresuješ, pokud s miminkem o zeleninu "bojuješ", třeba ji začne jíst ( a s chutí a bez boje ) jen o pár dní ( týdnů) později.
Ahoj, Saša a Sašenka.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jak začít přikrmovat Monika Luberová, dcera Veronika - 6 měsíců 8.7.2000 8:12
*Re: Jak začít přikrmovat Saša, 13 měsíční holčička 9.7.2000 22:7
*Re: Jak začít přikrmovat Monika, 21mes. Marie+40.tyden Max 11.7.2000 9:47
*Re: Jak začít přikrmovat Stáňa(40)+Ondra(6,5) 19.7.2000 14:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.