| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2002

23.12.2003 17:21:40 Jíťa 4+1

Re: Vánoce...

Stromeček máme skoro dvoumetrový, přesto kluci tvrdí že je malý. (samozřejmě že prodávali i větší)
Kupoval ho s klukama tatínek, jsem zvědavá kolikrát ho budeme sbírat ze země. Jo a probabička koupila kolekci. Tak se máme na co těšit, ještě že kluci kolekci ze stromečku netrhají, jsou pro to mít pěkný stromek na delší dobu. Jenže během svátků se určitě vyskytne nějaká návštěva s malýma mlsounama, tak Martínek uvidí, co se taky s těma barevnýma figurkama dělá.
Kapra máme k Marťáskově radosti ještě ve vaně.

Spaní, to je u nás teď tedy problém. Martínek si zvyká na malého křiklounka. Jiříček je hodný, ale v noci občas brečí, nerad se přebaluje a Martínek má jemné spaní. To pak kojím oba naráz, aby usnuli. Jo s tím kojením, já mět tři prsa, tak chce ještě i Vojta co chodí do školy.

Zuby, páni za dobu co jsem byla v porodnici vylezly Martínkovi další 4. Jednu noc měl teplotu, což měl i když mu lezly stoličky. Horší to je s čištěním, to chce on sám, že by to maminka mohla umět líp to ho nenapadlo.

Všem vám přeji krásné vánoce, s těma malejma lumpíkama to bude nádherný a náročný zároveň.

Ahoj J.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Vánoce... kaMyš 22.12.2003 22:24
*Re: Vánoce... Jíťa 4+1 23.12.2003 17:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.