| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

22.12.2003 22:58:14 Věra, Elinka a Tom

Sněží!!!!

Tak tedy, bílé vánoce jsou za dveřmi.
Holky, já dávám už od šesti neděl Elinku spát na balkon za každého počasí a spí tak čtyři hodiny v tahu. Pak se nají a jdeme ven. Na spaní jí dost nabalíkuju, dělala jsem to tak i s Tomem - nikdy nebyl prochladlý, to je blbost, stačí si na ně sáhnout, spíš je třeba dát pozor, aby nebyli přehřátí.
Usínání je u nás stále večerní problém. Málokdy dokáže usnout bez prsejčka, to jsem teda přehnala, takhle ji rozmazlit, no, nedá se nic dělat, budeme bojovat... :-))
Očkování nás čeká také 8.ledna. Neměla jsem z toho strach, Tom byl zcela bez potíží, ale... očkované jsme měly být už ve čtvrtek. Jenže Elinka má nechutně zarudlou bulku po TBC z porodnice - to je prý reakce a prý to tahle vakcína dělá. Na můj dotaz, proč nedávají jinou, mi bylo sděleno, že tohle je x-tá vakcína od revoluce a každá měla něco. Tomáš byl očkovaný v roce 91 a to prý byla nějaká sovětskaja. Asi byla dobrá :-)) Tak doufám, že na tuhle trojkombinaci, co nás čeká v lednu zas budem dělat pokusného králíka našemu zdravotnictví. Asi si zaplatíme tu "lepší".
Na úklid házím bobíka. Letos musí stačit to, co jsem napucovala před porodem a běžný úklid. Žádné gruntování!!!!! A okna až na jaře. Myslím to smrtelně vážně :-))
Naše Elinka taky zkracuje kojení, ale už má 5,5
kg, takže to není nic špatného.
Jestli se ještě vzpamatuju, tak přidám nějakou aktuální fotku.
Tak Vám přeju krásné bílé vánoce a bohatého Ježíška.
Elinka pláče, zkusím jí jít zazpívat, třeba se to obejde bez cucání. Dudlík stále nechce a pochybuju, že ho kdy chtít bude.
Peťulo, brzké uzdravení - vidíš, že se to hýbe k lepšímu!!!


Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Přáníčko Sonča 20.12.2003 17:31
*Re: Přáníčko Petra, Luci, Hani, Juli 21.12.2003 11:48
**Re: Přáníčko Bajka + 2 brouci 21.12.2003 15:31
***Re: Přáníčko Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 22.12.2003 10:2
****Re: Přáníčko Bajka + 2 brouci 22.12.2003 13:12
****Re: Přáníčko Lionka 22.12.2003 20:34
*****Sněží!!!! Věra, Elinka a Tom 22.12.2003 22:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.