| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Povídání maminek z Brna a okolí

22.12.2003 14:31:39 75

Re: pondělní poledne

Ahoj Martino, vypadá to,že jsme tady samy. Ostatní holky asi nakupují a finišují s cukrovím a úklidem. Na ten salát jsi koupila normální brambory nebo ty rohlíčkové? Já když viděla cenu za ty rohlíčkové, tak jsem myslela, že mám halucinace. Stáli stejně jako mandarinky. Salát budu dělat zítra, většinou zbyde, tak ať se dá jíst ještě na Štěpána. To je hloupé, že si ho nemůžeš dát taky, když ho budeš chystat. Ale prdíky dokáží pěkně potrápit, tak raději těch pár týdnů ještě vydrž. Co to máte za byt s plísní? Vím, že jste se museli stěhovat kvůli tetě, ale moc jsem nepochopila proč a kam. Rýsuje se nějaké jiné bydlení? A v které čtvrti teď vlastně bydlíte? My jsme z Bohunic.
O nachlazených příbuzných mi ani nemluv, Andrejkův bratranec má pořád horečky, už byl i v nemocnici, bere od Mikuláše ATB a nemocný je od půlky listopadu, tchýně ho hlídá. Včera jel manžel s malým k rodičům, tchýně Andrejka pusinkovala a pak prohlásila, že jí není moc dobře, že to chytá asi od Martínka. Bere Paralen a Mucosolvan. My vůbec nevěděli, že je Martínek ještě nemocný. Divila se, že manžel hned odjel. Ale o svátcích se tam budeme muset stavit, tak snad to přežijeme.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
pondělní poledne 75 22.12.2003 12:31
*Re: pondělní poledne Martina_Sam_Nath 22.12.2003 14:11
**Re: pondělní poledne 75 22.12.2003 14:31
***Re: pondělní poledne Martina_Sam_Nath 22.12.2003 14:49
*Re: pondělní poledne Ladia, 2 děti (15+11) 22.12.2003 14:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.