| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Západní Slovensko

22.12.2003 9:34:15 Januša

Ahoj, Monika

som rada, že si sa ozvala. Dúfam, že tie choroby u vás do Vianoc odídu, aby boli naozaj v pohode. Musím priznať, že Ťa obdivujem a závidím, že stíhaš okrem starostlivosti o celú rodinku a domácnosť aj kreatívne práce. Kedysi som plietla a vyšívala, vlastne kým som bola doma, takže snáď aj ja sa k tomu znova dostanem. Veľmi sa teším, keď vudím nejaký výtvor, ktorý ostane - sveter, obrus, obrázok na stenu a pod. lebo takto človek stále maká a o chvíľu nič nieje vidno - varenie a upratovanie. 4o sa týka nášho drobčeka, tak nám pekne rastie. na UZV idem až v januári, som zvedavá, čo a aké bude. teraz som v 28.tt, pribrala som 6 kg - všetko do bruška. Brucho mám veľké asi ako keď som šla dievčatá rodiť. Neviem, či mám tak veľa plodovej vody či čo? Dosť mi zavadzia, pripadám si nemotornejšia ako tučniak. Cez víkend sme napiekli, ešte trocha poupratovať - určite sa nepretrhneme. Vianoce sú viac o poriadklu v duši a srdci ako o vygruntovanom byte. aspoň u nás.
čakajú nás posledné nákupy a ježiško môže prísť.
Neuveriteľne sa teším. Asi preto, že už som z práce unavená. Dnes poctivo zarezávam, možno pribehnem na chvíľu aj zajtra. Manžel je s deťmi už doma.
Monika. celej Tvojej rodinke želám, aby sa vám choroby z ďaleka vyhýbali,potom pohodové, krásne Vianoce, veselého Silvestra a nový rok nech vám prinesie samé šťastné chvíle, aby sa vám darilo a mali ste radosť zo života.
Janka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Januše Pramo 19.12.2003 20:36
*Ahoj, Monika Januša 22.12.2003 9:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.