| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

21.12.2003 22:53:01 moonika

SOS

Tak jsem dnes chtěla konečně vyřečit přetrvávající problémy v našem vztahu. Jsem opravdu na dně a nemám sílu tak dál pokračovat. Naši dceři je 9 měsíců, ale manžel vlastně od jejího narození není nikdy doma. Jako první slovo táta rozhodně neřekne. Aby jste mi dobře rozuměli, on není v práci, chodí po melouchách, popřípadě jiné záminky, nebo mi to tak připadá. Já sama mám jakžtakž fungující firmu, kterrou stíhám provozovat doma při mateřské, kterou nepobírám. Dnes jsem ale měla nějakou depku, tak jsem mu řekla, že už dál takhle nemůžu a že by měl být menší sobec a být s námi víc doma....
A on mi řekl, že není ochoten se měnit a bylo by lepší se rozejít.......
V podstatě vždycky řešil naše spory tímto způsobem, ale nyní nemám sílu mu odporovat...Nevím, opravdu nevím..
Potřebuji nějaký nezávislý názor.
Nejsem na něm finančně závislá, citově ovšem asi ano.
Jak se mám vyrovnat s pocitem, že je mu to jedno?
I on mi tedy vyčetl moji chybu - špatně uklízím. No musím se přiznat, není to žádně sláva, ale skrz odpadky se nebrodíme a stírám každý den-
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
SOS moonika 21.12.2003 22:53
*Re: SOS Vajda 2.1.2004 20:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.