| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

21.12.2003 11:48:26 Petra, Luci, Hani, Juli

Re: Přáníčko

Simčo, Lionko obě přáníčka jsou krásný. Přeji vám taky krásný vánoce a bezva celý nový rok.

S uklízením jsem to vzala letem světem a rozhodně to nebudu víc přehánět. Cukroví jsem napekla během pondělí a úterý, jenomže potíž je v tom, že na něj s manžílkem pořád chodíme, tak jsem zvědavá jestli nám vůbec do toho Štědrýho dne vydrží:-). My na Štědrý večer jdeme ke tchýni, takže ani starosti s bramborovým salátem nebudu mít. O kapra se sice postaráme(teda manžel) - zabití, vykuchání a rozporcování a obalovat ho budeme až společně u tchýně, takže to budu mít docela v klidu. Doma akorát ráno nazdobím stromeček a na to se už moc těším.

Jak tady čtu o tom očkování, tak se čím dál tím víc bojím, čeká nás to 8.1.

Kojení a spaní se nám naštěstí opět vrátilo do původního stavu, tzn. přes den kojím po 3 hodinách a v noci máme pauzy 5 hodin, 4 hodiny a pak opět jedeme po 3:-). Za 24 hodin mi to udělá 7 kojení. Akorát přes den si Lucinka to pití stále zkracuje, mám strach aby měla dost, ale podle toho jak mi všichni říkají jaký je to cvalík, tak asi sama nejlíp ví kolik toho potřebuje spořádat. Podle toho co jsem si před tím přečetla tak zřejmě to častější noční pití souviselo s růstovým spurtem.

Večer usíná kolem 20.00 hod. Někdy je to s brekem, takže tak cca 10 minut chovám a zpívám Halí belí a potom Lucinka vytuhne a někdy jí položím do postýlky a ona ani nebrekne a je během chviličky v limbu.

Peťulo, ještě k tomu cvičení - mám další cvik na balonu a Lucinka u něj taky nebrečí. Takže opět položím na bříško a fixuju jednu ruku a uhlopříčně nohu (kolínko přimáčku k balonu)(tzn. pravá ruka, levá noha) a balón nakláním trochu do šikma na tu stranu, kde držím ruku. Několikrát opakuju na obě strany.

Tak teď už musím končit a honem běžím dělat oběd. Přeji všem hezkou Zlatou neděli.

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Přáníčko Sonča 20.12.2003 17:31
*Re: Přáníčko Petra, Luci, Hani, Juli 21.12.2003 11:48
**Re: Přáníčko Bajka + 2 brouci 21.12.2003 15:31
***Re: Přáníčko Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 22.12.2003 10:2
****Re: Přáníčko Bajka + 2 brouci 22.12.2003 13:12
****Re: Přáníčko Lionka 22.12.2003 20:34
*****Sněží!!!! Věra, Elinka a Tom 22.12.2003 22:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.