| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Pelhřimov

20.12.2003 19:01:18 Šťastná To Žena

Re: Re:JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahojky holky,
já jsem tady, ale dneska jsem skoro vůbec nebyla doma, jelikož jsme doma sami , jelikož "manžel" - Libor - tak to bude jednodušší :)))))), je v tý práci až do rána, tak jsem byla s Eliškou na dvojitý procházce a vrátili jsme se až teď. Tak jsme jí s mamkou vykoupali - a co nám neudělala - jen co jsem jí položila do vaničky tak se nám tam krááásně pos....a :))) přímo ukázkově. No a teď tady leží, ale nefandim si že bude spát, jelikož spala asi 4 hodiny v kočárku. Tak uvidíme.
Eviku ty příznaky , to je těžký, každý to má asi jináč, já jsem to měla třeba tak, že mě asi týden bolelo břicho jako při "tom" tak jsem pořád čekala že to dostanu a ono nic, pak jsem měla nalitý prsa , a byla jsem děsně unavená , prospala jsem asi 4 dny - vážně od rána do večera jsem jenom spala a spala. Zvracela jsem naštěstí jenom jednou takže to jsem měla dobrý.
Třeba budeš za chvíli mezi námi maminami - bylo by to fajn co? ke který doktorce že to chodíš???
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Re:JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Šťastná To Žena 20.12.2003 19:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.