| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Povídání maminek z Brna a okolí

20.12.2003 9:53:10 Martina_Sam_Nath

Ahooooj :o))

Doufám, že si na mě ještě pamatujete :o))
Konečně nám kabelová tv připojila i internet tak jsem zpátky v civilizaci.
Stěhování dopadlo jakš takš, ale byt je v horším stavu než jsme čekali. Můžem zatím používat jen jednu místnost ale to už snad nebude tak dlouho. Jinak jsou samé problémy. První týden se rozbili kamna, druhý týden shořela elektrika, voda teče jen vlažná a nemá žádný tlak, a okna jsou porostlá plísní jak jsou shnilá. Taky sem teče tak jsou mokré a plesnivé zdi. Jestli nevyhrajeme ve sportce tak nevím :o(
Naštěstí ta jedna místnost se dá celkem přežít, ještě že Sam je malej. Jinak by nám ho nejspíš sociálka sebrala. Takhle nic nepotřebuje jen postýlku, máminy prsa a tulení :o). Už má 5180g a prospívá výborně. Jen musí brát železo a kys. listovou, protože měl málo kr. barviva. Je pořád bílej jak sníh. Přes den toho moc nenaspí, ale v noci vstává max. dvakrát. Takže se to dá vydržet.Dokonce jsem i trochu pekla a dneska chci dělat kokosky.
Jinak jsem z vánoc a prosince dost zničená. Jsem na všechno sama. Míša má moc práce tak odchází před sedmou ráno a nevrací se dřív jak v deset večer. Ale častěji až kolem půlnoci nebo k ránu. Už jsem ho několik dní ani neviděla. Těším se na jaro.

Ale jinak si udržuju dobrou náladu (jinak to ani nejde) raduju se jaký je tu hezký okolí a tak.
Co u vás všech? Nejsem schopná zvládnout příspěvky zpětně tak mě prosím prosím krátce informujte. Moc a moc díky Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahooooj :o)) Martina_Sam_Nath 20.12.2003 9:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.