| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

19.12.2003 20:17:42 Bajka + 2 brouci

Re: rozlucka

Simco moc krasne PF!! :-)) Takove nezne-vanocne-snove-rodinne... :-) Tak jeste jednou stastnou cestu, uzijte si svatky a v poradku se vratte!

Tak jsem prisla na to, jak juniora ´rozchechtat´ nahlas. Tim zaklinadlem jsou moje hrdelni zvuky ve stylu sopranoveho "kukukuku", pritom se na nej sklebim a priblizuju oblicej. Dneska me takhle slysel manzel, ptal se, kdy u toho aspon snesu vajicko, aby to kukani (asi si to spletl s kvokanim - musim lepe artikulovat) bylo produktivni. Proste celej chlap. A dneska sel na merendu, nas zakaznik konci sezonu, tak pece prase. A mamo, ty se starej :-)

Maminy dneska jsem byla konecne s tim mym zatracenym stale-poporodnim spinenim - jeste to neprestalo. MUDr. me poslala na UZV, jestli tam nejsou nejaky poporodni zmeny nebo zbytky, tak jsem si to tam mezi tehulema odkroutila. Delozku mam pry ukazkovou (a je mi prd platna, i vysivana :-), tudiz mi holcicanda predepsala Ascorutin a do tydne by to snad melo byt pryc. Pry je to zpusobene vyssi hladinou prolaktinu, coz lze srovnat bez problemu hormonalne, nicmene tim bych patrne prisla o produkci materi slehacky, takze mam smulu. Kdyz Ascorutin nezabere, tak si muzu vybrat - kojit, nebo spinit (a doufat, ze to casem prejde)... ha ha ha.

Zoubku s pasením koníků na bříšků máme podobné zkušenosti. Vztek, zvedání nožiček, takže z bříška je taková kolíbka, broušení obličejové části (za asistence slintání :-) o podloženou plínku, vzteklina prvního stupně. Po chvíli ho musím vzít a otočit, jak ho vemu zpátky na zádíčka, chvíli na mě nasupeně kouká a pak spustí eldorádo. Pak ho uklidnit, to je něco. Čili mám hošíka na předloktí pravé ruky, levou jistím hlavu, kdyby mu spadla, a děláme ´éro letí´. Tak hlavu drží ukázkově a ještě se rozhlíží do stran. A pak taky ten váš cvik na míči, to se mu dokonce i líbí :-)

Jináč v noci jsme najeli opětovně na režim baštění co dvě, dvě a půl hodiny, dudan nepomáhá :-(, dneska jsem chtěla koupit stříkajdu, že ho budu dopovat čajem, ale skleróza stará jsem zabudla. Buděj ho evidentně anální pasáty, asi zase začnu pít prďavý čaj pro kojící matky.

Jo když jsme byli s malým teď na kontrole, napsala nám doktorka Linolu olejovou koupel + excipial mlíko - to vše na suchou kůži kojence. Dnes jsem koupala poprvé v Linole a to má Honzík náádherně hebkou kůži a krásně decentně voooonííí.. jako miminko! :-) Dr. mi říkala, že ji můžu používat i pro sebe :-)

Soni - se širokým balením jsem bez vlastních zkušeností, ale co pamatuju, mamina mi říkala, že za krále klacka spínali plíny zavíracím špendlíkem. Nebo jak píše Lionka, to je taky fajn, poddupkové balení :-) O těch vedlejších příznacích při očkování - koukala jsem tady na rodinu přes vyhledávání v archívu. Jenže... člověkové mají tu tendenci spíš přehánět, tak bych těm hororovým románům nepřikládala takovou váhu. Ačkoli známým, co mají o 3 měsíce starší děvčicu, se malá po očkování osypala a ještě se jí udělala zatvrdlina v místě očkování, tak museli masírovat. No nevím, já jsem malýmu vrzla mezi půlky paralenový čípek a spal (až na to buzení se na baštění) jako mimino. A vůbec - už jsem psala - Honzík to ďobání snášel očividně líp, než já. Jinak vás očkovali do zadečku? Nám Dr. povídala, že se teď očkuje do stehýnek, prý to prťata líp snášej.

Tak, jsem si zase popsala :-), malej dělá spokojeně chrrr a já jdu píct cukrdlata. Včera jsem upekla vanilkový XXL rohlíčky a dneska linecký na 3 způsoby. Plus jedno nějaký nepečený a mám vystaráno. A na úklid jsem se totálně vyprdla, trochu to vezmu v pondělí (lepšejší standardní úklid) a jinak mi může bejt vánoční šúrování těžce ukradený. Howgh.

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
rozlucka Simca+2baby 19.12.2003 14:26
*Re: rozlucka Bajka + 2 brouci 19.12.2003 20:17
**PF od Lionky Lionka 20.12.2003 0:25
**Znovu online Věra, Elinka a Tom 20.12.2003 15:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.