| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

19.12.2003 15:39:06 Jana

Nektera z vas..

.. se ptala na program na Stedny den :o) Nevim, kdo, ted to nemuzu dohledat.
J.

V ZOO na Stedry den muzou navstevnici vlastnorucne krmit
viz
Stejně jako v minulých letech budete moci na Štědrý den navštívit pražskou zoologickou zahradu, která nejen na tento den připravuje zajímavý program. Všude budou hrát koledy, děti budou mít vstup zdarma a budou pro ně připraveny i malé dárečky. Před vchodem zahrady naleznou návštěvníci vánoční strom a v areálu zahrady betlém s ovečkami a kozami.

U některých expozic se budou nacházet velké koše na jídlo pro zvířata, ošetřovatelé obsah košů odborně zkontrolují a posléze mohou samotní návštěvníci vybraná zvířata krmit. V 10.30 hodin pelikány a lamy, v 11 hodin slony, pekari a zubry, v 11.30 hodin velbloudy, ve 12 hodin koně Převalského, ve 12.30 hodin paovce a v 13 hodin klokany.

Již od této neděle 20. prosince budete moci popřát zvířátkům tím, že budete přinášet krmení k hlavnímu vchodu, kde budou připraveny velké proutěné koše. Zoologická zahrada vzkazuje návštěvníkům ať nosí pouze čerstvou zeleninu a ovoce, případně tvrdé a suché pečivo. Na Štědrý den a na Silvestra bude otevřeno od 9 do 14 hodin, v ostatní dny od 9 do 16 hodin.


Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Nektera z vas.. Jana 19.12.2003 15:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.