| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rokycany

19.12.2003 15:08:35 Renata,3děti vlastní,1v PP

Dárek " šitý na na jméno"

Knížka - originál
( 25.2.2003 10:13:53 Renata, 3 děti vl, 1 v PP )
Ráda bych Vám představila novinku na českém trhu : Nakladatelství MODRÝ SLON je firmou, která se od roku 1998 zabývá prodejem originálních knih pro děti. Přichází s revoluční novinkou v oblasti dětské knihy. Umožňuje totiž každému dítěti stát se aktivní součástí pohádkového příběhu. Co k tomu potřebujete? Na adrese www.modryslon.com vyhledejte svého nejbližšího regionálního prodejce,vyberte si z 12ti nabízených titulů knížku, která je vaší ratolesti tématicky nejpříhodnější a my do 10ti dnů jen pro vaší ratolest vytiskneme a svážeme velkou pohádkovou knihu s 16ti barevnými ilustracemi, v níž bude váš překvapený potomek hrát HLAVNÍ ROLI !! Jeho jméno, jméno jeho nejlepšího kamaráda(ky) a město(obec), kde žijí, se objeví v celém pohádkovém příběhu, takže každá kniha je ORIGINÁL !! Do knihy lze dotisknout jakékoliv VAŠE VĚNOVÁNÍ !!
Na vzniku pohádkových příběhů se podíleli dětští psychologové i učitelé a cílem není pouze děti pobavit. Při vzniku pohádek sehrálo důležitou roli i jejich didaktické působení. Děti se nenásilným způsobem seznámí s naprosto odlišnými kulturami naší planety a vším, co je pro ně typické.
Zaujala Vás tedy myšlenka "pohádkové knihy, jejímž hrdinou může být kdokoli"? Obraťte se na svého nejbližšího regionálního prodejce nebo své dotazy zasílejte na adresu : cimpelova@seznam.cz nebo tel.: 371 791 361

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Dárek " šitý na na jméno" Renata,3děti vlastní,1v PP 19.12.2003 15:8
*Re: Dárek " šitý na na jméno"... Miskule+Luky 8.10.2004 12:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.