| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

18.12.2003 23:44:10 Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta

Ahojky,

po dlouhé době jsem na netu, tak vás všechny moc zdravím. Zejména ty, kteří nestíhají mít 4kg cukroví a umytá okna, protože v tom nejsou sami! Ale už jsem konečně aspoň upekla perníčky (pobavilo mě, že i vaše těsta ležela v lednici tři dny :-)) ). Taky (ne)stíháme poslední dny roku 2003 v souvislosti se žádostí. Od úterka víme, že nám chybí jedno vyšetření, ale nebyla jsem schopná doteď si k doktorce zajít a vyřídit to, ach jo. No, ještě mám zítřek.

Mrzí mě, že jsem neviděla ty dokumenty a Kotel, o kterých píšete. Ale co se týká ukazování fotek dětí, jsem taky pro, akorát by to nemělo mít podobu citového vydírání nebo mediální šou. Takže vlastně žádný nový názor do diskuse :-))

Těm, se kterými se už tu do Vánoc nepotkám, přeju

*** Pohodou jiskřící Vánoce a optimistický vstup do nového roku! ***
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahojky, Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta 18.12.2003 23:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.