| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Přerov

18.12.2003 21:10:20 Kájula+Viky05/03+Naty08/05

Re: Ahoj Přerove

Ahoj holky,
psala jsem sem, když se mi narodila dcerka, to bylo v květnu tohoto roku. Jmenuje se Viktorka a narodila se 12.5., to jen pro informaci. Chodila jsem celé těhotenství, respektive od 14. týdne na bazén k Evě J. jak cvičit, tak i plavat. Nikdy jsem nic nechytila a musím říct, že zrovna to plavání byla úžasná věc, naposledy jsem plavala 5 dní před porodem (další pondělí jsem to už nestihla). K porodu mi to nepomohlo, ale na uvolnění je to bezvadná věc, ulevíš i zádům. Rodila jsem ještě ve staré porodnici a rodila mě dr. Možíšová, Trhlíka znám, protože jsem si v prvním dvou měsících po porodu užila tři záněty prsu a Trhlík se prý na mně učil odstříkávat, jak tvrdil. Porod byl samozřejmě těžký, ale všichni kolem mi to velice zpříjemňovali, povzbuzovali mě, tak se to dalo vydržet, sestry byly docela v pohodě, ale na druhou stranu mi moc nepomohly s kojením. Techniku jsem měla dobrou, ale problém byl v malé, měla malinkou pusinku a málo se přisála, tak jsem odcházela s popraskanými bradavkami a ty jsem měla celou dobu, co jsem kojila, nešly zahojit. Do toho tři záněty a úžasný začátek mého mateřství byl na světě. Porod proti tomu byl hotová procházka růžovým sadem.
Tak to je asi zhruba vše. Jinak se sem budu občas dívat, tak holky piště, těším se, že si popovídáme.
Kájula
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahoj Přerove Datlice Klárka7/04aFilda 9/00 8.12.2003 9:22
*Re: Ahoj Přerove Kájula+Viky05/03+Naty08/05 18.12.2003 21:10
*Re: Ahoj Přerove Kájula+Viky05/03+Naty08/05 18.12.2003 21:33
**Re: Ahoj Přerove Luciet + 2 19.12.2003 13:52
*Datlice Daniela P. 27.12.2003 20:15
**Re: Datlice Datlice Klárka7/04aFilda 9/00 29.12.2003 14:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.