| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Babičky a dědové

14.5.2002 20:41:38 Daniela

Re: Babicka

Milá babičko Dášo. Máte naprostou pravdu, právo na vlastní život máte. Mám obrovské štěstí, že mám maminku, která je stejně skvělá babička jako Vy, máme to jen trochu jinak "zavedené". Ona mi prostě řekne, kdy se jí to hodí, či nehodí, já respektuji její potřeby a např. i to, že má chuť se jít odpoledne natáhnout místo toho, aby si zrovna v tu chvíli nechala ničit nervy našimi rampelníky. Tohle jsme si ale vyjasnily až v průběhu. Nikdy se nestalo, že bych si dohodla schůzku a nemohla tam být, protože babička zklamala (samozřejmě vyjímám nepředvídané okolnosti), stejně tak, že bych něco plánovala bez ní. Taky si babičky považuju a můžu říct, že si ji hýčkáme. Asi by vůbec nebylo marné si o tom s dcerou zcela narovinu popovídat a vyjasnit "mantinely", jinak Vám vážně hrozí, že nebudete mít vůbec žádné soukromí.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Babicka Dasa Saskova, dve dospele deti, tri vnoucata 9.5.2001 8:15
*Re: Babicka Jana 9.5.2001 13:27
*Re: Babicka Zuzana,32 let,syn 8 let 9.5.2001 13:59
*Re: Babicka Jarka, dvě dcery 9.5.2001 14:41
**Re: Babicka Dagmar,dve deti 28.6.2002 21:55
*Re: Babicka Mirka, syn - 10 let 9.5.2001 18:51
*Re: Babicka Daniela 14.5.2002 20:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.