| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 9

18.12.2003 18:47:13 Lucie+Valerie

Re: Vánoce

Ahojte holky a hlavne Leno.Koukám,že máme stejný problem s kojením.U nas je to podobne,taky jsem to skoro po roce dostala-no ne že by mi to chybělo :-).Za minulých 14 dni Valinka nic nepřiprala a u kojení pěkně blbne.Jsem s toho nervozní. Nevím zda to ma za příčinu ty krámy a nebo třeba i ty řemínky.Už jsme dostaly ty kožené a z nich tedy nejsme ani jedna moc nadšená.Ač je Valinka veselé upovídané a usměvavé miminko tak když si uvědomí,že má ty řemínky na sobě,tak je hodně nevrlá a já jsem z toho dost nervozní.
Mám v plánu také zavolat na nějakou tu linku kojení a poradit se co dělat.Minulou noc jsem byla nucena jí i udělat lahvičku Nutrilonu,ač velmi nerada,ale jinak by se uřvala hlady. Léno,můžeš mit dát to číslo: Tedy možná ho mezi tím najdu sama,ale pro jistotu...
Jo,taky jsem se rozhodla zajít ještě za jiným ortopedem,zda by na ty Valinky kyčle nestačila ta tzv.dečka.Protože ty řemínky vyloženě vadí.

No nic potřebovala jsem si trochu vylít srdíčko,jsem teď z toho docela hotová.
Zatím ahojky
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vánoce Věra, Filip a David 18.12.2003 17:58
*Re: Vánoce Lucie+Valerie 18.12.2003 18:47
*Re: Vánoce Viki, 1/04 18.12.2003 20:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.