| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tchán a tchyně

18.12.2003 16:47:28 Marketka

Byli jsme tam...

Ahoj, tak chci napsat vam vsem co mi fandite / diky Miso,jsem rada,ze si nemusim pripadat jako vyvrhel ] ze jsme o vikendu byli u tchanovcu. Zavolala jsem tchyni,zda muzem zajet, rekla ze jo,tak jsme zajeli.Chovali se normalne,az me prekvapilo,ze to dokazal i tchan. Delal zase jako blazen co se tyka malyho,az je mi to vzdy trapne za nj. Sislal,slintal na nej...Bzlo mi dvojnasob trapne,ze takhle vyvadi a predtim ho klidne temer rok nevidel,ale co...Nojediny co mi doopravdy vadilo bylo, ze za tu hodinu a pul co jsme tam byli se ^ krat zminili o tematu kvuli kteremu jsme se rozesli.Tedy o jidle / chudaku, kdyz oi ti nedaji cokoladu, ji uz kase ? ma KASOVE- tj. tluste tvare, jaky uz ji jidla? dame mu kompot, je vybornej a strasne sladkej - kvuli cukru jsme nesciselnekrat diskutovali[ Stve me ze se vubec nic nezmenilo, sice tentokrat tchan nekricel,ze mu to da a my se mu nebudem plec do synvo stravy, protoze on MOC dobre vi, co maji deti jist, ale mrzi me ze se nedokaze vyvarovat temat ktere vic nez dobre vi, ze nas stvou a ze se nikdy nemuzem shodnout. tak nak ani nevim,zda jsem udelala dobre. Uvidime ted, jestli nas pozvou na vancn svatek,jako nas vzdycky zvali, tedy az se ozvou oni, nemam zase zapotrebi se jim vnucovat a neustale volat,jestli smime prijet,jestli syna budou chtit videt,tak se snad ozvou,ne?Marketa

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Byli jsme tam... Marketka 18.12.2003 16:47
*Re: Byli jsme tam... savinka 18.12.2003 17:27
*Vesele Vanoce a hodne stesti do Noveh... Stana 24.12.2003 14:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.